O NAS

Nasze produkty są całkowicie naturalne, innowacyjne, wydajne i bezpieczne. Są przeznaczone dla każdego, kto chce naturalnie pielęgnować swoją twarz i ciało. Tinktura oferuje linię w 100% naturalnych kosmetyków, mydeł ziołowych i owocowych. Wszystkie nasze produkty zawierają naturalne, ziołowe składniki bez sztucznych konserwantów, barwników i zapachów to już wystarczająco dużo o nas mówi.

JAKOŚĆ

JAKOŚĆ.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Do rozwoju naszych produktów wykorzystujemy doświadczenie i wiedzę z zakresu nauk o żywieniu i wpływu roślin na zdrowie- fitofarmaceutyków i fitomedycyny.

ZARZĄDZANIE

Prowadznie biznesu w sposób odpowiedzialny społecznie jest częścią naszej chorwackiej kultury. Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania międzynarodowych konwencji w zakresie organizacji pracy, szczególnie w kwestii ochrony pracowników. Traktujemy naszych pracowników uczciwie, z godnością i szacunkiem. Doceniamy również, gdy nasi klienci chcą wiedzieć więcej na temat naszych produktów. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, jakiego nam udzielacie, i zawsze traktujemy krytykę jak szansę na ulepszenie naszych produktów.

 

DZIĘKUJEMY

Wasza Tinktura.